ZWROTY

Regulamin zwrotu i wymiany

 

1. Sklep Internetowy OCTAVILLA umożliwia zwrot zakupionego towaru w terminie do 14 dni od dnia doręczenia zamówienia bez podania przyczyny. Po upływie 14 dni, zwroty nie będą rozpatrywane.

2. Klient ma obowiązek zwrócić towar w terminie nie późniejszym niż 14 dni kalendarzowych, od momentu poinformowania o chęci zwrotu.

3. Zwrotom nie podlegają zamówienia dokonane przez Przedsiębiorcę.

4. Przed zwrotem towaru należy poinformować Sklep Internetowy OCTAVILLA o chęci oddania towaru za pośrednictwem poczty elektronicznej, bądź telefonicznie.

5. Zwracany towar musi posiadać oryginalnie przypięte metki, dowód zakupu i przede wszystkim nie może nosić żadnych śladów użytkowania.

6. Do zwracanego towaru należy dołączyć poprawnie wypełniony formularz zwrotu. Formularz znajduje się na dole strony

7. Towar należy odesłać na adres:

DESTINARES Rafał Fuczyński

ul. Hansa Poelziga 8/2

54-115 Wrocław

z dopiskiem ZWROT

8. W przypadku, gdy towar posiada ewidentne ślady użytkowania (jak: poplamienia, zapach perfum, ślady makijażu, uszkodzenia mechaniczne, brak oryginalnych metek) Sklep Internetowy OCTAVILLA ma prawo zmniejszyć należności zwrotu proporcjonalnie do utraty wartości towaru.

9. Każdy zwrot jest rozpatrywany w terminie do 14 dni od otrzymania zwracanego towaru. W tym czasie Klient zostanie poinformowany o decyzji za pośrednictwem poczty elektronicznej, bądź telefonicznie.

10. Zwrot płatności za zamówienie dokonywany jest w terminie do 14 dni od momentu otrzymania zwrotu towaru, za pomocą przelewu internetowego na wskazany przez Klienta numer konta bankowego.

11. Zwrot płatności za zamówienie jest powiększony o kwotę najtańszej dostępnej przesyłki dostawy w momencie złożenia zamówienia.

12. Sklep Internetowy OCTAVILLA zastrzega sobie prawo do wstrzymania się z wypłatą środków płatniczych do momentu otrzymania towaru oraz do momentu wpłynięcia oryginalnego dowodu zakupu.

13. Sklep Internetowy OCTAVILLA zastrzega sobie prawo do nie odbierania przesyłek za pobraniem.

14. Sklep Internetowy OCTAVILLA nie realizuje zwrotu towaru, o którym nie został wcześniej poinformowana według procedury zwrotu.

15. Klient ponosi wszelkie koszty odsyłki zamówienia.

16. Możliwe jest dokonanie wymiany towaru. Wymiana odbywa się zgodnie z procedurą zwrotu, po czym należy złożyć nowe zamówienie.

17. W przypadku zwrotu części zamówienia, Klientowi nie przysługuje zwrot kosztów za przesyłkę.

 

Formularz Zwrotu

 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl